31
Tip

Online kruiswoordraadsel maken

http://puzzlemaker.discoveryeducation.com/

Vroeger had ik het al over een programma om kruiswoordraadsel mee te maken, maar het kan nog sneller, namelijk zonder het installeren van software, maar met de site Puzzlemaker.  De site is engelstalig maar kan gebruikt worden om allerlei taalspelletjes te maken, van anagrammen, woordzoekers tot kruiswoordraadsels (kies Criss-Cross). Wellicht is het wel aan te raden eerst de tekst offline te maken en dan met kopiëren en plakken de tekst in de site te plakken, want soms kan je tekst verliezen als de server even hapert.  Leuk om weten is ook dat als het kruiswoordraadsel je niet bevalt, je heel eenvoudig met de knop “vorige” van jouw browser kan terugkeren en een nieuw raadsel kan laten genereren. Het resultaat is heel eenvoudig te kopiëren en kan perfect gebruikt worden in jouw favoriete tekstverwerker.  Nog enkele zaken bijvoegen, eventueel lettertype en opmaak wijzigen, en je hebt in no time een leuk kruiswoordraadsel gemaakt.  

Meer @ http://puzzlemaker.discoveryeducation.com/

Andere berichten
Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Bligg.be Plaatsen/stemmen op Netjes.be Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner

Post to Twitter

Andere artikels:

  1. CD-hoesjes maken
  2. Gratis Kruiswoordraadsel maken
  3. Logo maken – online
  4. Maak online schermafdrukken
  5. Online enquête maken – gratis

Als je dit bericht interessant vond, voel je dan vrij om een reactie te geven of jezelf in te schrijven en nieuwe berichten te lezen in jouw favoriete RSS-reader.

Reacties

dom, hoe kan je er dan zelf een maken of dat progamma installeren?

je kan het gebruiken in jouw tekstverwerker of programma door het te kopiëren en te plakken
werkt perfect in Word bijvoorbeeld … :-)

ik wil een kruiswoordraadsel maken maar het gaat niet

Hallo,
Dit zijn allemaal woordzoekers… kan iemand me ergens aan een echt kruiswoordraadsel helpen? Waarbij je adv een omschrijving een woord moet invullen…. wil ze graag zelf maken!

Probeer die optie criss-cross eens, dan heb je een kruiswoordraadsel.

Plaats een reactie

(verplicht)

(verplicht)